MOBIELE EN VASTE CATERING IN BEURSGEBOUWEN

Number 1 verzorgt sinds 1986 een deel van de mobiele en vaste catering in beursgebouwen. Hierbij kunt u denken aan beurzen, congressen bedrijfsfeesten, concerten en dance events.
Number 1 verzorgt sinds 1986 een deel van de mobiele en vaste catering in beursgebouwen. Hierbij kunt u denken aan beurzen, congressen bedrijfsfeesten, concerten en dance events.
Wij zijn al meer dan 30 jaar een vaste partner van RAI Amsterdam. Naast onze vaste locaties verzorgen wij binnen RAI Amsterdam ook de catering vanuit mobiele restaurants en foodtrucks.
Mr. Sister
Bij Mr. Sister kan je terecht voor heerlijke koffie, flatbread zowel warm als koud. Ook voor een gezonde salade of smoothie kan je bij ons terecht. Mr. Sister is zeer populair tijdens beurzen en congressen in RAI Amsterdam.
Mr. Grilled
Bij Mr. Grilled kan je bij ons terecht voor heerlijke burgers van de Burgerij, fingerfood en Loaded Fries. Ook kan je bij Mr. Grilled terecht voor een wijntje of een heerlijk tapbiertje.
Time2Eat
Time2Eat bestaat uit vijf verschillende concepten. Van lekkere verse Italiaanse pizza’s tot een Aziatische maaltijd, broodje kroket, burgers of sandwich.
Het assortiment is afgestemd op de internationale doelgroepen van de verschillende beurzen en congressen.
Daarnaast zijn we een vaste partner van Jaarbeurs Utrecht. Binnen de Jaarbeurs Utrecht verzorgen wij de catering van beurzen en congressen. Door middel van onze veelzijdige concepten kunnen we met de basis uitstraling verschillende kanten op, waardoor de verschillende concepten ingezet kunnen worden op ieder evenement.
Ook zijn wij partner van Libéma, voor Libéma verzorgen wij een deel van de catering tijdens evenementen in Brabanthallen, Autotron en Zeelandhallen.